19004. 452. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1896, Athenaeum, XII+354+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras