Books: Religion

Number of items: 33

18814.

32 000 HUF
84,88
91,43
Evangelia, sammt den Episteln oder Lectionen, auf alle Sonn- und Feyertag des ganzen Jahrs. [...] Würzburg, 1729, Johann Christoph Lochner. Számos egészoldalas metszettel illusztrálva (Joseph von Montalegre munkái). Német nyelven. Átkötött egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
18815.

12 000 HUF
31,83
34,29
Bielek László: Vér szeme a relígiónak, s vele járó erköltsi tudománynak. Egyetlen kiadás! Bétsbenn, 1801. Siket-Némák Tipog­rá­fiá­já­bann, Schuender Károly János által. 1 t. (réz­met­szetű címkép), XXXII, 427 p. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr-kötésben.
18816.

Bielek László: Vér szeme a' relígiónak, 's vele járó erköltsi tudománynak. Egyetlen kiadás! Bétsbenn, 1801. Siket-Némák Tipog­rá­fiá­já­bann, Schuender Károly János által. 1 t. (réz­met­szetű címkép), XXXII, 427 p. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr-kötésben.

15 000 HUF
39,79
42,86
Bálint Sándor 2 műve:  Ünnepi kalendárium I-II. köt. A Mária-ünnepek és jelesebb napok hazai és közép-európai hagyományvilágából. I. köt.: december 1. - június 30. II. köt.: július 1- november 30. Bp., 1977, Szent István-Társulat, 527+1; 561+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon kopásnyomokkal, az I. kötet címkével, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.;   Karácsony, húsvét, pünkösd. A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Bp., 1989, Szent István-Társulat, 403+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, papírborítón kis kopásnyomokkal.;
18817.

11 000 HUF
29,18
31,43
18818.

6 000 HUF
15,92
17,14
Szókratész egyháztörténete. Ford. Baán István. Ókeresztény írók 9. kötet. Bp., 1984, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötés, intézményi bélyegzéssel.
18819.

5 000 HUF
13,26
14,29
[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy bőjti szent beszédek, mellyeket élő nyelvvel mondott, és a lelki-tanítók segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl - - ... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlap és néhány lap foltos, intézményi bélyegzővel.
18820.

[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy bőjti szent beszédek, mellyeket élő nyelvvel mondott, és a' lelki-tanítók' segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl - - ... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlap és néhány lap foltos, intézményi bélyegzővel.

5 000 HUF
13,26
14,29
B. Ketteler Vilmos Manó:: Szabadság, Tekintély és Egyház Korunk nagyjelentőségű kérdéseinek fejtegetése. Kalocsa,1863, Malatin és Holmeyer Könyvnyomdája. Későbbi félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, volt könyvtári példány.
18821.

6 000 HUF
15,92
17,14
18822.

7 000 HUF
18,57
20,00
Lénárd Ödön művei, 3 kötet:   Lénárd Ödön - Tímár Ágnes - Szabó Gyula - Soós Viktor Attila: Utak és útvesztők. Bp.,2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.;   Lénárd Ödön: Erő az erőtlenségben. Bp., 1994, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Lénárd Ödön: Kiskirály misztériumjáték. Középkori legenda alapján írta - -. Bp., 2001, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés.;
18823.

6 000 HUF
15,92
17,14
Dávid Katalin: A teremtett világ misztériuma. Bibliai jelképek kézikönyve. Bp., 2002, Szent István Társulat. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18824.

4 200 HUF
11,14
12,00
Simon Róbert: Iszlám kulturális lexikon. Bp., 2009, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, újszerű állapotban.
18825.

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF