Evangelia, sammt den Episteln oder Lectionen, auf alle Sonn- und Feyertag des ganzen Jahrs. [...] Würzburg, 1729, Johann Christoph Lochner. Számos egészoldalas metszettel illusztrálva (Joseph von Montalegre munkái). Német nyelven. Átkötött egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
Bielek László: Vér szeme a' relígiónak, 's vele járó erköltsi tudománynak. Egyetlen kiadás! Bétsbenn, 1801. Siket-Némák Tipográfiájábann, Schuender Károly János által. 1 t. (rézmetszetű címkép), XXXII, 427 p. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr-kötésben.
Bálint Sándor 2 műve: Ünnepi kalendárium I-II. köt. A Mária-ünnepek és jelesebb napok hazai és közép-európai hagyományvilágából. I. köt.: december 1. - június 30. II. köt.: július 1- november 30. Bp., 1977, Szent István-Társulat, 527+1; 561+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon kopásnyomokkal, az I. kötet címkével, a II. kötet gerincén kis sér...
Vanyó László: Az ókeresztény egyház és irodalma. Ókeresztény írók I. kötet. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötés, a borítón kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.
[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy bőjti szent beszédek, mellyeket élő nyelvvel mondott, és a' lelki-tanítók' segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl - - ... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlap és néhány lap foltos, intézményi bélyegzővel.
B. Ketteler Vilmos Manó:: Szabadság, Tekintély és Egyház Korunk nagyjelentőségű kérdéseinek fejtegetése. Kalocsa,1863, Malatin és Holmeyer Könyvnyomdája. Későbbi félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, volt könyvtári példány.
Lénárd Ödön művei, 3 kötet: Lénárd Ödön - Tímár Ágnes - Szabó Gyula - Soós Viktor Attila: Utak és útvesztők. Bp.,2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.; Lénárd Ödön: Erő az erőtlenségben. Bp., 1994, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés.; Lénárd Ödön: Kiskirály misztériumjáték. Középkori legenda alapján írta - -. Bp., 2001, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés.;
Dávid Katalin: A teremtett világ misztériuma. Bibliai jelképek kézikönyve. Bp., 2002, Szent István Társulat. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.