11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Bálint Sándor 2 műve: Ünnepi kalendárium I-II. köt. A Mária-ünnepek és jelesebb napok hazai és közép-európai hagyományvilágából. I. köt.: december 1. - június 30. II. köt.: július 1- november 30. Bp., 1977, Szent István-Társulat, 527+1; 561+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon kopásnyomokkal, az I. kötet címkével, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.; Karácsony, húsvét, pünkösd. A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Bp., 1989, Szent István-Társulat, 403+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, papírborítón kis kopásnyomokkal.;