15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Bielek László: Vér szeme a' relígiónak, 's vele járó erköltsi tudománynak. Egyetlen kiadás! Bétsbenn, 1801. Siket-Némák Tipográfiájábann, Schuender Károly János által. 1 t. (rézmetszetű címkép), XXXII, 427 p. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr-kötésben.