5 000 HUF
[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy bőjti szent beszédek, mellyeket élő nyelvvel mondott, és a' lelki-tanítók' segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl - - ... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlap és néhány lap foltos, intézményi bélyegzővel.