18009.
452. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben IV. kötet: Felső-Ausztria és Salzburg. Bp., 1889., M. Kir. Államnyomda, XIV p.+604 p.+8 sztl. lev.+1 (hasonmás) t. +2 (színes képtáblák) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, néhány kissé foxing foltos lappal.