18008.
452. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIII. Magyarország IV. kötete: Dunántúl. Bp.,1896, M. Kir. Államnyomda, XII+600 p.+1 (Rábaközi magyar népviselet, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.