18012.
452. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
17
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XXI. kötete: Szent István Koronája országainak VIII. kötete: Horvát-Szlavonország. Bp., 1901, M. Kir. Állami Nyomda,XII+2+574+4+14 (utószó) p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, foxing foltos lapokkal.