20235.
452. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Anti ezüst (Ag) sótartó pár, XIX. sz. közepe osztrák 13 latos fémjel, mesterjeggyel, össz 70 g