Hungarian Coin sets Number of items: 36
3009749
31375
452
14000
Hungarian Coin sets
Numismatics
1986. 2f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:UNC Adamo FO19
14 000 HUF
3013496
31376
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
1993. 10f-200Ft (11xklf) forgalmi sor "Magyarország pénzérméi" karton dísztokban, egy lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina, a külső tok kopott, kissé sérült
Adamo FO26
5 000 HUF
3010003
31377
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
1993. 10f-200Ft (11xklf) forgalmi sor, benne 200Ft Ag "MNB", "Magyarország pénzérméi" karton dísztokban T:BU patina, ragasztás kicsit elengedett Adamo FO26
16 000 HUF
3009742
31378
452
15000
Hungarian Coin sets
Numismatics
1994. 10f-200Ft (11xklf) "Magyarország pénzérméi" forgalmi sor dísztokban, benne 1994. 200Ft Ag "Deák". A belső tokon a ragasztás részben elengedett. T:BU patina Adamo FO27.3
15 000 HUF
3009747
31379
452
22000
Hungarian Coin sets
Numismatics
1995. 10f-200Ft (11xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban, benne 1995. 200Ft Ag "Deák" T:UNC Adamo FO28
22 000 HUF
3010005
31380
452
70000
Hungarian Coin sets
Numismatics
1998. 50f-200Ft (10xklf) forgalmi sor + 1998. 100Ft alpakka "1848-1849. Szabadságharc 150. évfordulójára", dísztokban, belső borító ragasztása kissé elengedett T:PP patina
Adamo FO31.1
70 000 HUF
2998168
31381
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP patina
Adamo FO34.1
7 000 HUF
2962177
31382
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat, belső tokon a ragasztás részben elengedett T:PP patina Adamo FO34.1
7 000 HUF
2986094
31383
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat, belső tokon a ragasztás részben elengedett T:BU
Adamo FO34
9 000 HUF
2853133
31384
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme, belső tok ragasztása kissé elengedett T:PP kis patina Adamo FO36.1
12 000 HUF
2853137
31385
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP kis patina Adamo FO36.1
12 000 HUF
2852854
31386
452
Hungarian Coin sets
Numismatics
2004. 1Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 2004. 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP kis patina, belső tokon a ragasztás részben elengedett Adamo FO38.1
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035