Military

Number of items: 123

1917. Arany Vitézségi Érem korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés (viseleti példány?) + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés +  1911-1918. Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalagon + 1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül + 1920. Vitézi Jelvény komolyan sérült zománcozott bronz jelvény, kard hiányzik a jelvénytest és a címer dróttal összefogva, zománchibák, az egyik pánton JEROUSCHECK gyártói jelzés + Családi fotó, rajta a tételben felsorolt kitüntetésekkel T:vegyes
32870.

1917. "Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés (viseleti példány?) + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés + 1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag nélkül + 1920. "Vitézi Jelvény" komolyan sérült zománcozott bronz jelvény, kard hiányzik a jelvénytest és a címer dróttal összefogva, zománchibák, az egyik pánton "JEROUSCHECK" gyártói jelzés + Családi fotó, rajta a tételben felsorolt kitüntetésekkel T:vegyes

40 000 HUF
108,11
117,65
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 1914-1917 Zn sapkajelvény, függőleges Fe tűvel (29x24mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. 1914-1917 Zn cap badge with vertical Fe pin (29x24mm) C:XF
32871.

5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 felvarrható bronzozott Zn sapkajelvény, hátlapon ORSZ. HADSEGÉLYEZŐ BIZOTTSÁG JELVÉNY OSZTÁLYA bélyeg (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 sew-on bronze plated Zn cap badge, on the back with stamp (65x37mm) C:AU patina
32872.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható bronzozott Zn sapkajelvény, hátlapon "ORSZ. HADSEGÉLYEZŐ BIZOTTSÁG JELVÉNY OSZTÁLYA" bélyeg (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on bronze plated Zn cap badge, on the back with stamp (65x37mm) C:AU patina

3 000 HUF
10
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class silver plated bronze decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 306.
32873.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silver plated bronze decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 306.

6 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:F  Hungary 1917. Silver Medal for Bravery 1st class war metal decoration without ribbon or ear C:F
32874.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:F Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon or ear C:F

2 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.
32875.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.

4 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
32876.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.

2 800 HUF
7,57
8,24
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés egy sebesülés után járó modern mellszalaggal, sérült szalagsávval. Szign.: R. Placht T:AU kis oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with 1st time wound ribbon, with damaged miniature ribbon. Sign.: R. Placht C:AU small oxidation NMK 328.
32877.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó modern mellszalaggal, sérült szalagsávval. Szign.: R. Placht T:AU kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon, with damaged miniature ribbon. Sign.: R. Placht C:AU small oxidation NMK 328.

4 000 HUF
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
32878.

4 400 HUF
11,89
12,94
1918. Mt. Tomba 1918 - 1. / III. az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF Hungary 1918. Mt. Tomba 1918 - 1. / III. leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiments 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF
32879.

1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF Hungary 1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiment's 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF

80 000 HUF
216,22
235,29
1918. M. Kir. Honv. Közp. Táv. Isk. 1914-1916 a Magyar Királyi Honvéd Távíróiskola jelvénye (15x54mm) T:AU,XF
32880.

1918. "M. Kir. Honv. Közp. Táv. Isk. 1914-1916" a Magyar Királyi Honvéd Távíróiskola jelvénye (15x54mm) T:AU,XF

80 000 HUF
216,22
235,29
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremen Bronz jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina NMK 392.
32881.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina NMK 392.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF