Military Number of items: 123
2770682
32918
452
Military
Numismatics
1964. A 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság, a Magyar Néphadsereg 3705-ös fedőszámú alakulatának bronz plakettje (90mm) T:AU
2 000 HUF
2965749
32919
452
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés egyik oldalán kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU
1 400 HUF
3004879
32920
452
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, 1db igazolvánnyal és újságcikkel (3db, ebből 2db szalagsávval) T:AU NMK 696.
2 000 HUF
2970054
32921
452
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC patina
1 000 HUF
2910852
32922
452
Military
Numismatics
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
2 000 HUF
2831173
32923
452
Military
Numismatics
1 000 HUF
2907169
32924
452
Military
Numismatics
~1970. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" porcelán plakett "Hollóháza Hungary" gyártói jelzéssel, eredeti dobozban T:UNC
2 000 HUF
2858685
32925
452
Military
Numismatics
2742249
32926
452
500
Military
Numismatics
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2858650
32927
452
Military
Numismatics
~1970-1980. "Munkásőrség" zománcozott, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC
2927304
32928
452
Military
Numismatics
~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - Emlékül a ZMKMF pártbizottságától" fém emlékplakett tokban (103x90mm) T:XF ragasztónyom, a tok kissé sérült
1 400 HUF
2742248
32929
452
500
Military
Numismatics
~1970-1980. "Kiváló Szakaszparancsnok" aranyozott műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035