Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható bronzozott Zn sapkajelvény, hátlapon "ORSZ. HADSEGÉLYEZŐ BIZOTTSÁG JELVÉNY OSZTÁLYA" bélyeg (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on bronze plated Zn cap badge, on the back with stamp (65x37mm) C:AU patina
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:F
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon or ear C:F
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó modern mellszalaggal, sérült szalagsávval. Szign.: R. Placht T:AU kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon, with damaged miniature ribbon. Sign.: R. Placht C:AU small oxidation NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF
Hungary 1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiment's 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina
Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina
NMK 392.