~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton "Zimbler" gyártói jelzés. Szign.:Leisek T:XF több ph.
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time" Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with "Zimbler" maker's mark. Sign: Leisek C:XF multiple edge errors
NMK 131.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF,VF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF small edge error NMK 249.
NMK 251.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 249.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:VF kis ph., patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with original, but damaged ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF small edge error, patina NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, eredeti mellszalagon T:AU,XF patina, zománchiba
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, with original ribbon C:AU,XF patina, enamel error
NMK 285.
NMK 137.
~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon "KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH." jelzéssel (19x24mm) T:AU