Modern restrikes, fantasy coins Number of items: 56
2989230
31435
452
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatics
DN "Nemzetünk nagyjai - Hunyadi Mátyás" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP
3 000 HUF
2989317
31436
452
Numismatics
DN "Nemzetünk nagyjai - Dobó István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat
3 000 HUF
2989369
31437
452
Numismatics
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az utolsó körmöcbányai veret 1920-1926" jelzett Ag emlékérem nem hozzá illő tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP patina
2 000 HUF
2989336
31438
452
Numismatics
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az első magyar feliratú pénz 1848-1849" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP apró ujjlenyomat
3 000 HUF
2989351
31439
452
Numismatics
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás-Millenniumi emlékpénz 896-1896" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina
3 000 HUF
2953613
31440
452
Numismatics
DN "Magyar Aranyóriások - Ferenc József civil érdemérem 1869" aranyozott Cu utánveret kapszulában, tanúsítvánnyal (46mm) T:PP
2 400 HUF
2929921
31441
452
Numismatics
DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Mária Terézia féltallér" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (10,39g/0.999/35mm) T:PP
2 800 HUF
3010029
31442
452
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Pázmány Péter 2 pengő, 1935" ezüstözött rézötvözet utánveret, kapszulában (26mm) T:PP kis patina
7 000 HUF
2874654
31443
452
Numismatics
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája "COPY" jelzéssel T:PP
1 800 HUF
3013444
31444
452
Numismatics
"Határtalanul" és "Nemzetünk Forradalmai" gyűjtői mappák, bennük a sorozatok kezdő érmei + Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (39mm) + DN "A legértékesebb magyar érmék - Hunyadi János aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal T:PP,UNC (eredetileg PP)
6 000 HUF
3013438
31445
452
Numismatics
"Jézus élete", "Királyok hazája", "Talpra magyar" gyűjtői mappák bennük a sorozatok kezdő érmei: "Jézus, a megváltó" aranyozott Cu, "Mátyás király megkoronázása" aranyozott Cu, "Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítványokkal T:PP
6 000 HUF
3006249
31446
452
Numismatics
DN "Csillagjegyek" 12xklf fém emlékérem multicolor rátéttel, kapszulában, eredeti csomagolásokban. Teljes emlékérem szett (39mm) T:UNC
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035