32688.
452. Closed Online auction
Worldwide commemorative medallions and plaques
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina