cca 1858 össz. 6 db színes Balatonvidéki tájkép és részlet (Csobáncz, Tátika, Szentmihályhegy, Palotai várkastély, stb.) a Vasárnapi Újságból kiemelt 4 lapon. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 8x10,5 és 11,5x19,5 cm közötti méretekben
cca 1650-1700 II. Lajos magyar király portréja (Ludovicus secundus rex Hungariae). Rézmetszet, papír. Helyenként kissé foltos, lap tetején egy apró lyukkal. 21,5x15 cm
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Nyomt. Kargl F. Bécs. 26x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten (Rusz K). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×18 cm
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten, acélmetszet, jelzett a dúcon, foltos, 13x18 cm, teljes: 16x24 cm
cca 1670 Divus Dux et Martyr Mauritius Inclytae Nationis Saxonicae Patronus, megjelent: Calendarium Academicum Celeberrimae Et Antiquissimae Universitatis Viennensis Ad Multos Annos: Complectens Eiusdem Rectores, metszet, 17×12 cm