10782. 452. Closed Online auction Engravings
2 200 HUF
0 HUF
Divatkép hölgyekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras