10789. 452. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
cca 1916 Hölgyek elegáns ruhában, női divatkép. Színes rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, üvegen kisebb sérüléssel. 39x29 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert