10714.
452. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm