10730.
452. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Tempinszky István (1907-1979): In memoriam Drahos István (1895-1968),rézkarc, papír, jelzett, 6,5×9 cm