10481.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
4 db munkásmozgalmi témájú rézkarc: Kórusz József (1927-2010): Szamuely Tibor. Jelzett, a lap széle koszos, 29,5x20 cm + Olvashatatlan jelzéssel: 39-es dandár. 29,5x19 cm + Jelzés nélkül: Landler Jenő. A lap kissé ázott, 29x19,5 cm + Első szabad május 1. 29x19,5 cm