Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 260
2806612
10644
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm
3 600 HUF
2636060
10645
452
Other collectibles
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Aki vért ad életet ment színpadkép terve. Akvarell, papír, 50x26 cm
4 000 HUF
2641122
10646
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2 600 HUF
2770390
10647
452
Other collectibles
Olvashatatlan (Heinz?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x59 cm.
5 000 HUF
2988959
10648
452
15000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Menyecske az asztalnál. Olaj, vászon, sérült. 46x59 cm
15 000 HUF
3013579
10649
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, foltos, 30x25 cm.
5 000 HUF
3013642
10650
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Kun Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 29x19,5 cm
2 800 HUF
3013548
10651
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Erotikus jelenet. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, foltos, 22x32,5 cm.
5 000 HUF
3013138
10652
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben. 47x57 cm
5 000 HUF
3012524
10653
452
Other collectibles
Olvashatatlan (Waldmann József?) jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 58x80 cm
12 000 HUF
3011766
10654
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, Miséről távozók. Olaj, vászon, sérült. 80x60cm
4 000 HUF
3011986
10655
452
4200
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 35x45,5 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m