Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 260
3011325
10656
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus: Erotikus triptichon, 1980. Színes rézkarc, papír. Dekoratív, egyedi üvegezett fakeretben, 18x39,5 cm
9 000 HUF
3009352
10657
452
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Juhász a nyájával, 1902. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben, 30×45 cm
7 000 HUF
2865246
10658
452
24000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. 45×38 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
24 000 HUF
2709296
10659
452
44000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. erdélyi festő: Napfényes erdélyi táj. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 70×91,5 cm / With unreadable signature, XXth century transylvanian painter: Sunny Transylvanian landscape. Oil on cardboard. With small damages in the corners. Framed. 70x91,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
44 000 HUF
3014525
10660
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Bologna látképe. Rézkarc, papír. 7,5x17 cm
3 000 HUF
2992568
10661
452
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Dunai látkép. Akvarell, papír, 19,5x25 cm
1 000 HUF
3008685
10662
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Virág. Tűzzománc, fémlemez, fakeretben. 10x5 cm
5 000 HUF
3007242
10663
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Karikatúrák, 13 db, tus, papír, 16,5×11 cm
1 000 HUF
3010260
10664
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, selyem. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 10x12,5 cm
2 000 HUF
2993321
10665
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Színes kompozíció. Akvarell, papír, 22,5×30,5 cm. Paszpartuban.
1 000 HUF
2993357
10666
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Pipázó portréja. Tus, papír, 27×18 cm. Sarkaiban papírra ragasztva.
1 200 HUF
2992564
10667
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, sérült, 24x30 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035