Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 260
2968739
10668
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 22,5x30 cm
8 000 HUF
2722547
10669
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm
2 400 HUF
2719503
10670
452
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően magyar alkotó, XX. sz. második fele: Alakok (tanulmányrajz). Tus, papír, kartonra kasírozva. Lap alja kissé sérült, 35×41,5 cm
4 000 HUF
2967026
10671
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Portré. Tempera, papír, paszpartuban. 51×37 cm
4 000 HUF
2553900
10672
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tengerpart. Olaj, vászon. katonra kasírozva. Üvegezett keretben. 25x19 cm
2 400 HUF
2553909
10673
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Gondolás. Olaj, vászon. Üvegezett keretben. 26x21 cm
2 400 HUF
2453742
10674
452
14000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm
14 000 HUF
2453733
10675
452
Other collectibles
20 000 HUF
2442199
10676
452
4800
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm
4 800 HUF
2454731
10677
452
Other collectibles
Bőr falikép. Jelzés nélkül. Oktogon alakú fakeretben. 36x36cm
2 400 HUF
2398428
10678
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tanulmány. Ceruza, lavírozott tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 35,5x26 cm
2 000 HUF
2386017
10679
452
100
Other collectibles
Jelzés nélkül: Rózsa. Rézkarc, szövet. Üvegezett fa keretben. 8x16 cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035