Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 260
2908590
10694
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Paripa. Olaj, vászon. 35x45 cm
4 000 HUF
2780085
10695
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 71x57 cm
18 000 HUF
2826214
10696
452
3400
Other collectibles
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm
3 400 HUF
2935168
10697
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Idilli jelenet. Vegyes technika, fa. 30,5x22 cm
9 000 HUF
2845630
10698
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Beethoven. Szén, papír. 29,5x44 cm.
5 000 HUF
2909164
10699
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5×33,5 cm
5 000 HUF
2871860
10700
452
3800
Other collectibles
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, farost. 43x34 cm. Fakeretben.
3 800 HUF
2909199
10701
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
9 000 HUF
2803625
10702
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm
18 000 HUF
2750285
10703
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm
16 000 HUF
2750297
10704
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm
5 000 HUF
2803619
10705
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Női hátakt. Olaj, farost, 40x60 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m