Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 260
2951159
10706
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül: Copfos lány arcképe. Ceruza, papír. Kissé sérült (hajtás- és törésnyomokkal). Kissé foltos. 35x25 cm.
2 800 HUF
2968346
10707
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Sétálók a hegyek közt. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x95 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
20 000 HUF
2803641
10708
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm
12 000 HUF
3011429
10709
452
36000
Other collectibles
Ismeretlen magyar festő Jelzés nélkül: Táj, várral a háttérben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben 28x36 cm
36 000 HUF
3013681
10710
452
3400
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szürrealista jelenet. Nyomat, papír, paszpartuban, 32,5x46 cm
3 400 HUF
3012160
10711
452
Other collectibles
Jelzés nélkül, magyar festő: Strandolók (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959). Akvarell, papír, hátoldalán feliratozott (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959), apró felületi lapszéli sérülésekkel. 22,5x32 cm.
5 000 HUF
3009162
10712
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, karton, sérült. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21,5x30,5 cm
5 000 HUF
3004096
10713
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 18,5x27 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035