Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 260

Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, Dekoratív, sérült fakeretben. 61x80 cm
10498.

7 000 HUF
18,57
20,00
O Valy jelzéssel (jobbra lent): Csendélet, 1909. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 38×55 cm
10499.

6 000 HUF
15,92
17,14
Borszéki jelzéssel: Férfiportré. Olaj, karton, fakeretben, 27x20,5 cm
10500.

1 600 HUF
4,24
4,57
W. Wagner jelzéssel: Szürrealista táj. Olaj, vászon, 30x21 cm
10501.

3 000 HUF
7,96
8,57
Tihanyi L jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 49×37 cm
10502.

30 000 HUF
79,58
85,71
10503.

5 000 HUF
13,26
14,29
10504.

22 000 HUF
58,36
62,86
Schuster jelzéssel: Tengerparti dűnék. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 32x24 cm
10505.

3 800 HUF
10,08
10,86
M Goldron jelzéssel: Kutyaélet (kocsmai jelenet). Nyomat, papír. 58x42 cm
10506.

4 800 HUF
12,73
13,71
NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm
10507.

16 000 HUF
42,44
45,71
Brenesik (?) jelzéssel: Spanyol táncosnő. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 80x61 cm.
10508.

15 000 HUF
39,79
42,86
10509.

16 000 HUF
42,44
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF