Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 260
3005035
10522
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, lap széle sérült. Üvegezett fakeretben. 31x22 cm
10 000 HUF
2991359
10523
452
24000
Other collectibles
Scheiber (?) jelzéssel: Dáma. Vegyes technika, papír, farostra ragasztva. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Sérült. 110x81 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
24 000 HUF
2986442
10524
452
Other collectibles
Scheiber H jelzéssel: Hölgyek a bárban. Vegyes technika, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 76,5x67 cm
6 000 HUF
2448287
10525
452
3800
Other collectibles
Sipos jelzéssel a hátoldalán: Mátraszentlászló, udvar részlet, 1968. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 27×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
3 800 HUF
2448207
10526
452
4800
Other collectibles
Koczkás jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült, javított fa keretben, 24×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
4 800 HUF
2448266
10527
452
6500
Other collectibles
A. Fehér jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Fa keretben, 42×52 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
6 500 HUF
2385733
10529
452
5500
Other collectibles
Gott jelzéssel: Vízparti panoráma. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
5 500 HUF
2398422
10530
452
Other collectibles
H.R.I. jelzéssel: Halbrohr Gábor építész portréja. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 39x27,5 cm
2 000 HUF
2385965
10531
452
Other collectibles
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
7 000 HUF
2385822
10532
452
5500
Other collectibles
Gott jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 30x40 cm
5 500 HUF
2385806
10533
452
5500
Other collectibles
Gott jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
5 500 HUF
2406877
10534
452
Other collectibles
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035