10557.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47x59 cm