10456.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm