10515.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
13
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm