10496.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm