10675.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült blondel keretben, 80x60 cm