10669.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm