10685.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm