10458.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista hölgy portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarakiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm