10453.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően osztrák vagy német festő, XIX. sz. második fele: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 61×72 cm