10610.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!