10658.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. 45×38 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.