10460.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Táncolók. Olaj, vászon. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 32x45 cm