10476.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Záborszky F.?). Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x53,5 cm