10656.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus: Erotikus triptichon, 1980. Színes rézkarc, papír. Dekoratív, egyedi üvegezett fakeretben, 18x39,5 cm