10504.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
58,36 EUR, 62,86 USD
Patkó jelzéssel: Fürdőző nők. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 45×32 cm