10558.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szabó jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x40 cm