10517.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Ujváry B jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, javított, sérült fakeretben. 25x33 cm