10459.
452. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm