Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 260
3012155
10474
452
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (?) jobbra lent, XX. sz második fele: Piaci jelenet. pasztell, farost. Üvegezett fakeretben. 33x28 cm.
30 000 HUF
2967613
10475
452
15000
Other collectibles
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm
15 000 HUF
2984526
10476
452
11000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (Záborszky F.?). Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x53,5 cm
11 000 HUF
3007551
10477
452
42000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XIX. sz. osztrák v. német festő: Vízparti jelenet. Olaj, vászon, restaurált, sérült. 55x69 cm
42 000 HUF
2993287
10478
452
Other collectibles
Jelzés nélkül: Este az ivanigradi temetőben, 1917. Szén, papír, 21×30 cm. Ivanigradban az I. világháború alatt több magyar katonát is eltemettek.
1 000 HUF
2969909
10479
452
28000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60 cm
28 000 HUF
2937808
10480
452
3200
Other collectibles
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Barczi Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. + Olvashatatlan jelzéssel: Schönherz Zoltán perében tanúvallomást tesz Bajcsy-Zsilinszky Endre; Az MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, karton, jelzettek, a kartonon foltokkal, 19,5x29 cm
3 200 HUF
2966915
10481
452
3200
Other collectibles
4 db munkásmozgalmi témájú rézkarc: Kórusz József (1927-2010): Szamuely Tibor. Jelzett, a lap széle koszos, 29,5x20 cm + Olvashatatlan jelzéssel: 39-es dandár. 29,5x19 cm + Jelzés nélkül: Landler Jenő. A lap kissé ázott, 29x19,5 cm + Első szabad május 1. 29x19,5 cm
3 200 HUF
2994971
10482
452
42000
Other collectibles
P Fedori (?) jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz. eleje: Napfényes itáliai vízpart. Olaj, vászon. 42x52,5 cm
42 000 HUF
3011044
10483
452
Other collectibles
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, db mű: Rokokó hölgy és úr portréja. Akvarell, selyem. 8x13 cm
6 000 HUF
2965850
10484
452
Other collectibles
16 000 HUF
2983601
10485
452
9500
Other collectibles
M. David jelzéssel: Vándorló nők. Farost, műgyanta, kis kopással, 28x57 cm
9 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035