https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 448
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2590832
10349
452
0
2600
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Scultéty Éva (1917-2001): Ártér. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100). Üvegezett fakeretben. 29,5×19 cm
Starting price:
2 600 HUF
3012770
10350
452
0
2800
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Scultéty Éva (1917-2001): Szécsény. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100). Üvegezett fakeretben. 24,5×29,5 cm
Starting price:
2 800 HUF
2994187
10351
452
0
6000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Silberhorn Tibor (1927- ): Palántázás, 1957. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási felirattal. A lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 24x29,5 cm (keret: 38x48 cm)
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2660205
10352
452
0
10000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). Lapszéli apró szakadással. 58x42 cm
Starting price:
10 000 HUF
2856220
10353
452
0
4800
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
Starting price:
4 800 HUF
2642449
10354
452
0
2400
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2953498
10355
452
0
10000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Somlai Vilma (1938-2007): Szigligeti várhegy (Balatonfelvidék). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel, sarkaiban apró lyukakkal, 37x51 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2966979
10356
452
0
2400
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció. Linómetszet, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 37×37 cm
Starting price:
2 400 HUF
2966975
10357
452
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2642447
10358
452
0
2400
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2933153
10359
452
0
5000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3004158
10360
452
0
38000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Strausz (Strauss) Pál (?-?) XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm
Starting price:
38 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment